1

Hakkımızda

Çorlu, Tekirdağ’da bulunan bir oto kılıf ve oto aksesuar mağazasıyız, 2020’den bu yana fiziksel mağazamızda binlerce müşteriye yüzlerce farklı çeşit ürünle hizmet veriyoruz.

budaolsun.com olarak 2018’den bu yana, 30 yılı aşkın perakende deneyimimizle kaliteli oto aksesuar ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca n11, hepsiburada, trendyol ve diğer birçok pazaryeri platformlarında da bugüne kadar binlerce müşterimizi yüzlerce farklı çeşit oto aksesuar ürünleriyle buluşturduk. Onlarca yılın ardından birikmiş müşteri deneyimimizle müşterilerimizin tüm haklı beklentilerini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Hikayemiz

1984 yılında başlayan perakende mağazacılık serüveninde farklı firmalarda kazandığımız tecrübelerin ardından 2002 yılının Ağustos ayında Çorlu Avantaj Alışveriş Merkezi’nde fiziksel mağazamızda 2018 yılına kadar dünyanın seçkin markalarının satışını yapmaktaydık. 2018 yılının Temmuz ayında sanal mağazacılığa başladıktan sonra çabalarımız sayesinde kısa sürede ivme kazandık ve fiziksel mağazacılık operasyonlarımızı sonlandırmaya karar verdik.

Ocak 2018’de tamamen sanal mağazacılığa geçtikten sonra operasyonel faaliyetlerimiz farklı sebeplerden durma noktasına kadar geriledi. Sektörün gidişatını da göze alarak “oto aksesuar” ürünleri satmaya başladık. Ürün yelpazemizde yaptığımız köklü değişiklik sayesinde tekrardan faaliyetlerimiz ivmelendi ve 2019 yılına geldiğimizde tekrardan Türkiye’nin her köşesine oto aksesuarlarımızı göndermeye başladık. Bugün ise sadece oto kılıf ve oto aksesuar değil, yüzlerce çeşit farklı ürünü Türkiye’nin tüm e-ticaret platformlarıyla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Uzun soluklu perakende tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin haklı tüm beklentilerini kısa sürede çözümlüyor, her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

E-ticaret platformlarında da varız!