Kargo Ücretiniz Ne Kadar ?
budaolsun.com üzerinden yaptığınız tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. Ayrıca “Kapıda Ödeme” imkanı da sunuyoruz (Ek ücret uygulanmaktadır.)

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Hafta içi saat 14.00e kadar verdiğiniz siparişler herhangi bir aksi durum olmadığı sürece aynı gün MNG Kargo’ya teslim edilmektedir.

Teslimat süresinde veya teslimat sırasında üründeki deformasyon vb. sorunlar yaşandığı durumda, 
iletisim@budaolsun.com e-posta adresimizden veya +90 532 353 7973 numaralı WhatsApp hattından destek alabilirsiniz.

Ödeme ve Teslimat

1) Albraka (TL) hesabımıza Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak da ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

2) budaolsun.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde tüm kartlarla tek çekim ödeme yapabilirsiniz. 150TL ve üzeri siparişlerinizde ise tüm kartlara vade farksız 3 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.yararlanabilirsiniz. 

Siparişlerinizi sizin iptal etmeniz ya da tarafımızca “stokta bulunmama”, “tedarik edememe” gibi sebeplerle iptal edilmesi durumunda; En fazla 48 saat içerisinde iade bilgisini bankaya iletiyoruz. Sipariş bedelinin iadesi ise bankanıza göre 1-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza yapılmaktadır.

4) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.  
 
Lütfen dikkat edin!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda Whatsapp Destek Hattı’mıza gönderin.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde siparişinizle ilgili gerekli işlemleri başlatacağız ve en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

E-Ticaret Platformlarındaki Mağazalarımız